יש ברשותכם הון של 200 אלף?
כך תוכלו לרכוש נכס בישראל!

ב-2024 קרקע להשקעה בטאבו פרטי - הדרך החכמה והנכונה לעשות כסף בנדל"ן!

השקעה בנדל"ן ישראל עם תשואה גבוהה

נשמע מוגזם מעניין מסקרן הזוי טוב מידי ? המשיכו לקרוא!

במדינת ישראל 93% מהקרקעות הם בבעלות המדינה, 7% בלבד הן בבעלות פרטית – מוצר שהולך ואוזל ככל שהזמן עובר.

אל תחמיצו תפספסו את ההזדמנות שלכם!

מי שנולד עד שנות ה-90 – יכל לקנות דירה ומי שנולד לאחר מכן – בלי לקבל עזרה מההורים כבר לא יוכל. הביקוש לדירות בישראל מהגבוהים בעולם והביורוקרטיה מהארוכות בעולם. השילוב של השניים מצביע על כיוון אחד – המשך עליית מחירים לטווח הארוך ודור שלם, של ילדינו, שיהיה תלוי בטוב ליבם של בעלי הדירות.

כמה נתונים מעניינים עלינו

0 +
לקוחות מרוצים
מעל מעל מעל

חצי מיליארד ₪

היקף השקעות

0
שנות פעילות
מדינת ישראל מתחלקת ל-2:
מי שיש לו נדל"ן ומי שאין לו נדל"ן
תחליטו באיזה צד אתם רוצים להיות!

אז מה אפשר וכדאי לעשות?

השקעה בקרקע בסטטוס מתקדם בתוך תכנית מאושרת לבניה עם האנשים הנכונים

מהי קרקע בסטטוס מתקדם?

קרקע שעברה שינוי יעוד מחקלאית למגורים/משרדים/מסחר גם בוועדה הארצית, גם במחוזית וגם במקומית - המשמעות היא שייקח לה שנים בודדות עד שתהיה זמינה לבנייה.

מה ההון העצמי הדרוש להכנס בעסקת קרקע?

ההון העצמי הדרוש להכנס לעסקת קרקע הוא נמוך מאוד ביחס להשקעה בדירה או נכס אחר. והרווח האפשרי – מהגבוהים בשוק הנדל"ן. למי שמחזיק בהון עצמי של מעל 200,000₪ יש על מה לדבר.

למה כדאי היום להשקיע דווקא בקרקע ולא בדירה?

לקנות דירות להשקעה היה חכם לפני עשור +. כיום קשה מאוד להגיע לדירה, השקעה בדירות כבר אינה אפיק השקעה ריווחי: מחירי הדירות מאוד גבוהים, מס הרכישה על דירה שנייה ומעלה גבוהה (8%!), התשואה נמוכה והשכירות לא מכסה את המשכנתא.
בהשקעה בקרקע איננו תלויים רק במחירי הדיור כמו בדירה, אלא הרווח שלנו תלוי בהשבחה. אם השבחנו את הקרקע = הרווחנו כסף. במידה ותהיה עליית מחירים בשוק הנדל"ן - הרווחנו פעמיים - גם על ההשבחה וגם מעליית המחירים.

איך אנחנו מאתרים קרקע טובה להשקעה?

על מנת לאתר קרקע להשקעה נצטרך לבדוק במקביל מס’ פרמטרים:

מצב תכנוני

העירייה מקדמת את הקרקע

מצב משפטי

ניתן לערוך עליה הסכם שיתוף ונקייה מכל שעבוד

מחיר

כמובן מתחת למחיר השוק

תשתיות

פיתוח תשתיות באזור

מצאנו קרקע להשקעה שעונה על כל הפרמטרים, איך זה עובד?

כולנו רוכשים אותה יחד כקבוצה וכל שותף בוחר את גודל החלק שלו שנרשם על שמו בטאבו. חברת פרופרטים משקיעה בעצמה גם בקרקע.

מה היתרון בהשקעה משותפת?

קניה בקבוצה עדיפה מקניה לבד כשרוכשים ביחד שטח גדול היתרון מתבטא במחיר נמוך יותר וגם בכוח גדול יותר מול אותה העירייה, שמעדיפה לעבוד מול קבוצות גדולות ולא מול בודדים.

מה היתרונות שלנו על פני חברות אחרות?

תמונת רקע של עלייה בערך הכסף

החברה מנוהלת ע"י אנשי מקצוע ותיקים מתחום הנדל"ן (שמאים ועורכי דין המתמחים בדיני תכנון ובנייה)

אנחנו מאמינים בהשקעות שלנו ומושקעים בכל פרויקט

אין דילול זכויות - הרווח מתחלק שווה בשווה בין השותפים!

14 שנות מוניטין הכולל מאות לקוחות מרוצים - אנחנו לא מוכרים חלומות והבטחות, רק עסקאות אמיתיות מוזמנים לבדוק עלינו 🙂

רכישת קרקע להשקעה - למי מתאים?

לכל מי שיש לו 200,000 ש"ח ומעלה ומחפש השקעה עם תשואה גבוהה

הורים שרוצים לדאוג לילדים שלהם

מי שמחפש השקעה בנדל"ן בלי התעסקות עם בלאי של דירה ושוכרים

למי שיש כבר דירה בבעלותו - אבל לא רק :)​​

בואו נדבר, השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם >>

שאלות נפוצות

כל הקרקעות שאנו רוכשים, הן קרקעות בבעלות פרטית שנמצאות בסטטוס מתקדם – כלומר העירייה מקדמת אותה עד למצב של תכנית מפורטת שמכוחה ניתן להוציא היתר בניה. בשלב הזה, התהליך לוקח בממוצע שנים בודדות ביחס לקרקעות שנמצאות בסטטוס לא מתקדם – שלהן ייקח עשרות שנים להגיע לזמינות.

הסיכון בעסקה הוא זמן, אנו נותנים הערכת זמנים לכל פרויקט שבה אנו משקללים גם את העיכובים הצפויים אבל בהחלט ייתכן שפרויקטים יתארכו מעבר לזמן המוערך. עם זאת – חשוב לציין שככל שהזמן עובר כך הערך של הקרקע צפוי לעלות.

1. חובה לוודא שמדובר בחברה מקצועית המורכבת מאנשי מקצוע, שיש שמות ופרצופים שעומדים מאחורי החברה.
2. צריך לבדוק שהחברה עצמה מושקעת בקרקע ולא רק מתווכת אותה
3. מוניטין החברה – הצלחות עבר שלה, לקוחות ממליצים, פרויקטים שהסתיימו, תב״עות שאושרו.

אל תתפתו למודעות ברשת – בדקו כל עסקה לעומק!

כן, ניתן למכור אותה בכל שלב, אנחנו נדאג למצוא קונה.
הסטטוס שבו אנו משקיעים בקרקעות הוא מתקדם, בשלב זה יודעים בדיוק כמה הפקעות יהיו (כמו כבישים, פארקים), כך שאנחנו יודעים בדיוק איזה חלק אנחנו צריכים לקנות בקרקע על מנת שגם לאחר ההפקעות תישאר זכות לדירה.
קרקע בסטטוס מתקדם לא ניתן לממן על ידי לקיחת משכנתא, אנחנו חברה פרטית ולא בורסאית – וזאת הסיבה שאנחנו מכניסים שותפים יחד איתנו.

לקוחות ממליצים עלינו

etty staveetty stave
12:54 05 Oct 23
פרופרטים ליוו אותנו מהתחלת התהליך במספר עסקאות באדיבות ובמקצועיות. קשר שוטף ואישי לאורך הדרך וגם כשהחלטנו למכור את אחת הקרקעות סייעו לנו למכור ולסיים עסקה ברווח. כל הכבוד לצוות אנחנו בידיים הכי טובות.
Matan MishoriMatan Mishori
10:46 04 Oct 23
חברה מצויינת עם אנשים מעוליםפתחו לי את המחשבה לכיוונים שלא חשבתי לפני ותמיד חושבים קדימהמומלץ ביותר!
dor eliavdor eliav
13:17 21 Sep 23
Moran ZemelMoran Zemel
18:19 12 May 23
‎‎אני ממליצה בחום על חיים ולירון, מחברת פרופרטים להשקעות בנדל״ן. החוויה שעברנו עם החברה הייתה מצוינת, מקצועית וחמה במיוחד.‎חיים ולירון סיפקו לנו ליווי אישי ומקצועי עם רמת שירות גבוהה וכל הכישורים הנחוצים כדי להפוך את התהליך לפשוט ונעים.‎הם הקשיבו לצרכים שלנו, נתנו המלצות מקצועיות וטיפלו בכל הפרטים הקטנים והמשמעותיים הקשורים לרכישה. הם עבדו קשה כדי לוודא שאנו מקבלים את העזרה הטובה ביותר ואת התמיכה שהיינו צריכים.‎ מקווה שעוד יהיו לנו הרבה עסקאות מוצלחות בעתיד.
Matan DrukerMatan Druker
07:12 12 May 23
מהשלב הראשון חיים ולירון ליוו אותנו בקניה בצורה יסודית ומקצועית. נתנו תחושת ביטחון והכל עם חיוך - בדיוק מה שהיינו צריכים לעסקה מהסוג הזה
מיטל נעימימיטל נעימי
20:34 19 Apr 23
הגעתי לכנס של חיים כדי לשמוע. בכנס למדתי דברים חדשים והבנתי שאני רוצה להשקיע בקרקע, בפגישה עם חיים הכרתי אדם שכולו נשמה ולב, עבורי השקעה היא רק עם אנשים שאני יכולה לסמוך עליהם, חיים עזר לי להבין אתהעסקה, לירון היקר ליווה אותי לאורך כל הדרך, והדרך לא הייתה קלהלירון תמיד נהג בסבלנות ומאור פנים, מקום שמרגיש לי בית.אני ממליצה בחום על פרופרטים, המשיכו בעשייה המבורכת שלכם לקדם משפחות פיננסית למען עתיד טוב יותר לנו ולילדנו, שליחות של ממש.מודה לכם חיים ולירון על חווית השקעה.
א.פיזם פיזםא.פיזם פיזם
14:50 26 Feb 23
גם אני רכשתי ולקחתי חלק יחד עם פרופרטים.מהרגע הראשון ששמעתי את חיים הבנתי שפרופרטים זה משהו אחר..תחושה שאתה בידיים טובות בסביבה הנכונה.הליווי המסור של לירון בכל התהליך ראוי להערצה ולא מובן מאליו!חד משמעית ניפגש בעיסקאות הבאות.
ירון אביבירון אביב
19:41 15 Dec 22
לפני כ-8 חודשים הגעתי לכנס השקעות נדלן ברמת גן של עו"ד חיים ברטוב , מהוסס קצת עם חששות , חסר ידע ופחדים , אבל...עם רצון ותשוקה. אך במהרה נדהמתי לגלות עולם שלם שלא הכרתי , בן אדם עם לב ענק , מקצועי , אמין , בעל ידע רב בתחום..אחרי הכנס נשארתי לשבת איתו לדבר והבנתי שזה הבן שאיתו אני הולך קדימה.הצוות שלו הם כמו משפחה , מלווים אותך מהרגע הראשון , זמינים 24/7 , מחפשים לך את העסקה הכי טובה עבורך .היום אני אחרי 2 עסקאות בחדרה וקרית אתא ובדרך לעוד אחת..ממליץ בחום ✔️אין לי ספק שכל מי שפגש אותו ,חושב בדיוק כמוני.תודה שיש אנשים כמוך 🙏 אשמח לעזור בכל שאלה 💪
דינה דיקמןדינה דיקמן
10:00 09 Dec 22
ממליצה בחום על חיים ברטוב מעבר לידע , מקצוענות ויחס אישי יש לו הרבה נתינה ואהבת אדם ❤️❤️חיים פועל במסירות וביושר ודואג להביא את הלקוחות המשקיעים להצלחה בהשגת תשואות גבוהות !!תמיד זמין לכל שאלה ואוזן קשבת לכל בעיה …. כל מי שמצטרף לחברת פרופרטים ישר מרגיש כמשפחה אחת גדולה שעובדת בשקיפות מול הלקוחותשמחה שיש לי חלק להיות ״במשפחה״ הזאת 🙏🙏
איתמר יושעאיתמר יושע
16:58 17 Nov 22
רוצה לשתף על הפעילות המשותפת עם החברה, רכשתי לפני חמש שנים חלק יחסי בפרוייקט גדול שהחברה עושה זכות למשרד, בחודש האחרון החלטתי לממש את הפוטנציאל ולמכור את חלקי בפרויקט, בתוך פחות משבועיים חיים מצא לי קונה והחלק החשוב ביותר שבחישוב תשואה שנתי הגעתי ללמעלה מ14% בשנה!! שמי שמתעסק קצת בנדל״ן יודע שזה אחוז תשואה היסטרי, אז בהזדמנות זו אגיד תודה לחיים ולחברת פרופרטים. מאחל לנו שנפגש לעוד עסקאות משותפות ביחד! 🔥
רגב שדהרגב שדה
18:03 06 Sep 22
הגעתי לחיים לערב נדל״ן וגיליתי איש מדהים ומעורר השראה שפתח לי אופקים חדשים על כל עולם ההשקעות והנדל״ן . מדובר באיש מיוחד שמביא איתו ערך מוסף שלא תמצאו במקום אחר!
דור כהןדור כהן
12:57 30 Aug 22
זכיתי להכיר אדם כל כך מיוחד, חיים ברטוב היקר מעבר לזה שאתה לא פחות ממקצוען אמיתי, אתה אמין וישר.למרות כל החפירות שלי תמיד זמין ואנושי כדי לתת לי את המענה הראוי.בהחלט ממליץ בחום על חברת פרופרטים של חייםכן ירבו אנשים כמוך!
js_loader

פרויקטים זמינים/בשיווק

מתעניינים באחד הפרויקטים שלנו?
השאירו פרטים>

קצת עלינו

נעים מאוד, חיים ברטוב – מייסד Properteam
עו”ד מוסמך מומחה למקרקעין, בעל 20 שנות ניסיון בעולם הנדל”ן. מרצה באוניברסיטת תל אביב, מכללת רמת גן – המרכז האקדמי פרס, מכללת RES והמכללה האקדמית הדסה ובנוסף פרשן לענייני נדל״ן בתוכנית ״עכשיו נדל״ן״ בערוץ 14.

המוטו שלנו בחברה הוא לאפשר לחברים שלנו, חבר’ה צעירים וגם אנשים שלא “שוחים בכסף” – להשקיע בקרקע ולהנות מתשואות ששמורות בד”כ ליזמים גדולים.

החזון הזה מרגיש לנו משמעותי וחשוב מאין כמותו – במיוחד בתקופה זו ולכן המוטו שלנו הוא להמשיך לעזור להמון אנשים.

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם»

לוגו פרופרטים - נדלן במידה שלך
דילוג לתוכן