תפקידו וחשיבותו של יועץ נדל”ן בהשקעה בקרקעות

בצמתים בחיים בהם מתקבלות החלטות חשובות נרצה להיות בטוחים שאנו מקבלים את ההחלטה הנכונה המבוססת על ידע ספציפי ומידע אמין ומדויק. השקעה בנדל”ן היא החלטה שעבור מרבית הישראלים כרוכה בהתחייבות כספית משמעותית ובעלת השלכות כלכליות לטווח הקצר והארוך ולכן לא נרצה להשאירה ליד הגורל. הדבר נכון במיוחד כאשר על הפרק עומדת השקעה בקרקעות. הסיבה לכך היא המורכבות הרבה שמלווה את מרבית העסקאות מסוג זה. בחירה בהשקעה בקרקע היא במקרים רבים בעלת פוטנציאל רב מאוד להשאת רווחים משמעותיים אך היא דורשת מומחיות וידע מקצועי המצויים אצל יועץ נדל”ן מומחה.

מיהו יועץ נדל”ן?

יועץ נדל”ן הוא איש מקצוע בעל ניסיון וידע רב בתחום הנדל”ן, העוסק במתן ייעוץ ללקוחות ביחס להשקעות וקבלת החלטות בעסקאות נדל”ן. תפקידו של יועץ נדל”ן כולל את היותו מקור ידע בתחומי הנדל”ן השונים ומתן ליווי צמוד בכל שלבי העסקה החל מחשיפה לאפשרויות השונות להשקעה, קבלת ההחלטות ביחס לעסקה, ניהול משא ומתן וביצוע העסקה על היבטיה השונים. כאשר אתם יועץ נדל”ן הוא הגורם אליו ניתן להפנות את כל השאלות המתעוררות תוך כדי ההליך ותפקידו לחשוף בפני לקוחותיו את כל המידע הרלוונטי לעסקה, יתרונותיה והסיכונים הכרוכים בה. הניסיון והידע של יועץ נדל”ן איכותי מעניקים ללקוחות שלו יתרון על פני משקיעים אחרים בנדל”ן אשר מתורגם לבחירת העסקה המתאימה ביותר, בתנאים הטובים ביותר ועם פוטנציאל רווח רב ביותר, בהתאם לצרכים והיכולות של הלקוח.

מהי הכשרתו של יועץ נדל”ן?

ישנן דרכים רבות לצבור ידע וניסיון מקצועי בתחום הנדל”ן. כיום מוסדות לימוד רבים בישראל מציעים הכשרות וקורסים בתחומי הנדל”ן ובין היתר תארים וקורסים מתקדמים ליועצי נדל”ן. במסגרת הכשרות אלה ניתנת הזדמנות ללמוד מאנשי נדל”ן מנוסים על היבטים רבים של עיסוק בנדל”ן כדוגמת ללימוד השיטות והכלים לביצוע השקעה מוצלחות, שוק הנדל”ן בישראל, שיקולי מיסוי וכדאיות, תמחור נדל”ן, מימון ועוד. בעבודת יועץ הנדל”ן בשטח, הצד התיאורטי מצטרף לניסיון המעשי של ביצוע עסקאות רבות ומגוונות, כך שנצבר גוף ידע עשיר ביותר אשר מנותב לטובת הלקוח.

פרופרטים – יועצי נדל”ן עם הצלחות בשטח

הצוות המקצועי בפרופרטים מורכב מיועצי נדל”ן מובילים בישראל בעלי ניסיון רב של 16 שנים בתחום ההשקעות במאות עסקאות שונות ומגוונות בנדל”ן ובקרקעות בפרט. האנשים העומדים מאחורי המיזם הם מרצים מבוקשים בפני עצמם במכללות ובאוניברסיטת ת״א אשר מלמדים בתוכניות יוקרתיות בישראל בתחום ייעוץ הנדל”ן, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות. הצוות המקצועי בפרופרטים עוסק מזה שנים רבות בהיבטים השונים של השקעות בנדל”ן ובעל ניסיון עשיר בליווי ותיווך עסקאות מוצלחות והשקעות שהניבו עד כה רווחים מדהימים ללקוחות הקבוצה. בכל פניה שנעשית לפרופרטים נבחנים לעומק יכולותיו וצרכיו של הלקוח, ומותאמת עבורו העסקה הטובה ביותר למידותיו. בבחירה להצטרף להשקעה בקרקעות דרך פרופרטים, כל חבר בקבוצה מקבל מיועצי הנדל”ן של פרופרטים ליווי ותמיכה מקצועית ואישית מלאה לאורך כל הדרך.

רוצה להשקיע בנדל”ן בראש שקט? בשביל זה אנחנו פה!

יועצי הנדל”ן של PROPERTEAM ישמחו לעזור ולהעניק לך מידע נוסף.

    

צור קשר מהיר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! :)

properteam