רוצה לשמוע עוד?

צור קשר

כדי להקפיץ את רמת החיים
שלך ושל ילדיך מחר,
אתה כבר לא חייב לחסוך
מהם ומעצמך כלום היום.

היום כולם כבר מבינים את העובדות הכואבות: ל-40% מהישראלים, הפנסיה פשוט לא תספיק! חיסכון בנקאי שיוסיף לך לחשבון הבנק כמה שקלים בודדים בשנה, ואפילו דמי שכירות של 3% אם השקעת טוב בדירה כמו שיעצו לך, רחוקים מאוד מלהשאיר בסיס כלכלי שיאפשר לילדיך לרכוש דירה בבוא היום.

אתה לא צריך להיות גאון פיננסי כדי לראות שהסתמכות על האפשרויות הקיימות לבדן, גם שוחקת לך את רמת החיים העכשווית ומקבעת אותך במצב של תקיעות פיננסית. ועוד שנה עוברת ועוד אחת… ושחיקת הכסף רק מכריחה אותך להתרכז בלשמר את מה שיש, במקום לייצר את מה שאתה באמת רוצה בחיים שלך.

אז מה אתה עושה עם ההבנה הזו? כלום? מתעלם? ממשיך לעשות את אותם הדברים ומצפה לתוצאה אחרת (זו, כידוע לך, ההגדרה של חוסר שפיות…)?

אולי אתה בונה על נס משמיים, זכייה בלוטו או ירושה מדוד עשיר שיצוץ פתאום?
מתכנן את הסטארט-אפ שיביא לך אקזיט במיליונים? שוד-בנק? הימורים?
חולם על עסקים והשקעות בסכומים שאין לך אפילו מאיפה להתחיל לגייס?
שוקל לקנות "בשלט רחוק" נכס זול בחו"ל ולבנות עליו בעיניים עצומות?

אם זה המצב, אתה יכול להפסיק לקרוא
ולחזור לשאננות. אבל…

אם נמאס לך לספר לעצמך את הסיפורים האלה, ואם אתה כן בוחר לקחת את העתיד בידיים ולעשות צעד שישנה את המציאות הזו עבור משפחתך – 2 הדקות של קריאת השורות הבאות הן כנראה אחת ההשקעות
הכי חכמות שעשית בחיים שלך…

כי החדשות הטובות הן ש…

גם אם אתה ממש לא הטיפוס שמשחק בבורסה, גם אם אין לך הון גדול זמין, ואפילו אם אתה רחוק מלהיות מבין גדול בשוק הנדל"ן – עכשיו יש לך את האפשרות להשקיע סכום קטן בהשקעה שמותאמת ליכולותיך ולצרכיך, בסיכון מחושב ומנוהל בקפידה, לייצר תשואות ששמורות בדרך כלל למשקיעים הגדולים… ואפילו לישון עם זה טוב מאוד בלילה!

איך? פשוט מאוד: כשאתה נכנס למועדון Properteam, אתה למעשה מצטרף לרכישה משותפת של קרקע העומדת לפני תהליך של השבחה וקבלת היתר בניה (לא קרקע חקלאית ללא תכנון, אלא רק קרקע שנמצאת בשלבים מתקדמים יותר!).
קונים ביחד, צוות המומחים שלנו עושה את המקסימום לקידום התוכניות בפועל ולהאצת התהליך מול הרשויות והיזמים, ולאחר היתר הבניה – רגע לפני תחילת הבנייה מול הקבלנים – מוכרים ביחד ברווח משמעותי שמתחלק בין כולם! מתקדם, חכם ומשתלם.

תודה שאפילו בשביל מישהו כמוך…

היכולת להשקיע בנדל"ן כמו גדול אפילו בסכום קטן ובסיכון מזערי, זו כבר סיבה טובה לבדוק את זה... נכון?

 

כל הכוח בידיים שלך ורק בידיים שלך

רק אתה מחליט מה יהיה גודל החלק שלך, רק אתה מחליט כמה להשקיע, ורק אתה מחליט אם להישאר בקבוצה עד לאקזיט הגדול או לצאת לפני כן. החלק שלך ברכישה נרשם על שמך בטאבו והוא שלך לגמרי, לכל דבר ועניין.

כמובן שהרווח העיקרי מחכה לך לאחר המכירה, אבל הדלת תמיד פתוחה. אם וכאשר תחליט לצאת לפני האקזיט, אנחנו מחויבים לדאוג בעצמנו למציאת קונה שירכוש את חלקך, ונעשה את זה ללא עלות נוספת ובלי לשאול שאלות (למען האמת זו משימה די קלה היות ואנחנו עובדים רק עם נכסים סחירים מאוד).

אין לנו עניין "לנעול" כאן אף אחד, בדיוק להפך: אנחנו רוצים חברים לטווח ארוך שישקיעו אתנו ברצון שוב ושוב מתוך בחירה חופשית ואווירה של שותפות אמיתית. אנחנו באים מתוך הרצון לעזור לאנשים מכל המעמדות להבטיח עתיד כלכלי טוב, זה החזון שמתוכו הגיע הרעיון להקמת המועדון שלנו והוא מכתיב את התנהלותנו.

מועדון שמשתלם לך להיות חלק ממנו

מדובר על קבוצה שבין חבריה תמצא כרישי נדל"ן גדולים, צעירים אחרי צבא, סטודנטים, זוגות צעירים, אנשי עסקים מכל התחומים ו… גם אותנו בעצמנו – צוות של עורכי-דין ומומחי נדל"ן המובילים את התהליך במרוכז עבור כולנו יחד.

קבוצה הטרוגנית, איכותית ודינאמית – שיוצרת סינרגיה המעניקה לה כוח אדיר ויכולת להשיג מחירים מעולים, להניע עסקאות במהירות מפתיעה ולקדם תהליכים ביעילות שיא מול רשויות, יזמים ובכלל. קבוצה עם רשת ענפה של קשרים בנקודות השפעה חשובות. קבוצה שלא רק עושה עסקים ביחד אלא גם נפגשת ופועלת כנטוורק. "לא מזיק" להשתייך לקבוצה כזו…

להיות שותף של תותחי נדל"ן גדולים

את הקבוצה ועסקאותיה מנהל צוות מיומן של מקצוענים וותיקים שיודעים לאתר ולבחור "בפינצטה" את הקרקעות בעלות הפוטנציאל הגבוה ביותר – אשר היתר הבניה עבורן וודאי – וליצור את העסקאות המשתלמות ביותר עבור כל הקבוצה.

העוצמה שלנו טמונה בזיהוי הטיימינג המושלם לעסקאות נדל"ן ברווח מקסימלי, וביצירת סינרגיה וכוח קניה משותף ששמור בדרך כלל רק לטייקונים ולכרישי-נדל"ן… כי כשאתה קונה קרקע יחד אתנו ברכישה משותפת, אפילו אם החלק האישי שלך מסתכם בכמה מ"ר – הכוח שיש לך למעשה בשטח הוא אופייני למי שרכש דונמים או אפילו עשרות דונמים!

זה אומר הכל לגבי היכולת שלנו להשיג מחירים מעולים, להזיז עניינים ולהשפיע חזק ומהר היכן שצריך. במילים פשוטות אנחנו לא רק "יושבים על הגדר", אלא מייצרים בעצמנו היכן שניתן את העסקה בפועל, במינימום זמן ובמקסימום רווח.

עבור כולנו ביחד.

אנחנו לא מתווכים אלא שותפים פעילים בכל רכישה וחברים במועדון – בדיוק כמוך! לכן, האינטרסים שלנו ושלך זהים לחלוטין. אנחנו בונים אתך מערכת יחסים אישית, ישירה ובלתי אמצעית ומשתפים אותך בכל שלבי העסקה כך שאתה תמיד בשליטה.

להרוויח הרבה שקט נפשי

במציאות של היום, גם משרה מכניסה מאוד לא תביא אותך או את ילדיך לרווחה ולביטחון הכלכלי ההכרחיים לכם. בינינו… רכישת דירה ראויה רק על בסיס חיסכון ממשכורת – היא לא באמת אפשרות ריאלית עבור רובנו. המגמה הזו לא צפויה להשתנות אלא דווקא להחמיר בעשורים הקרובים.

את זה לא אנחנו אומרים… אלא המספרים:

לפי נתוני משרד הבינוי, בשנת 2008 נדרשו 103 משכורות של שכיר לרכישת דירה ממוצעת, לעומת 137 משכורות ב-2013… זינוק של 33%! לפי נתוני הלמ"ס, מחירי הדירות עלו בקצב שנתי ממוצע של 9% מ-2008 עד 2013 לעומת 2% בלבד בכל התקופה שבין 1967 ל-2013. במילים פשוטות – מי שאין לו דירה, וחוסך פחות מ9% בשנה (לא חשוב איך), רק מתרחק מדירה יותר ויותר בכל שנה שעוברת!

המסקנה ברורה: צריך אפיק הכנסה נוסף. צריך השקעה מניבה.

כן, אבל…

מצד שני, לרובנו גם אין הון גדול להשקעות, או רצון לסכן הון באפיקי השקעה חסרי וודאות הדורשים מומחיות רבה. זה מסוכן מדי ומפחיד. לכן רובנו פשוט מוותרים, "טומנים את הראש בחול" ומקווים לנס.

החדשות הטובות הן –
שמודל ההשקעה המהפכני של מועדון Properteam מאפשר לך להשקיע סכום המותאם ליכולותיך (ולהיות שקט לגמרי כי בשום מקרה לא תפסיד אותו), כך שיישאר לך מספיק בכיס כדי לשמור על רמת החיים הנוכחית שלך, ולהפיק ממנו רווח גדול וממשי בלי שום "כאב ראש" מצדך ובלי שתצטרך להיות מומחה גדול בתחום.

כך שבעצם – מה שמונח כאן מולך כרגע זו הזדמנות ייחודית
להרוויח הרבה כסף, ויותר מזה: היכולת שלך לעשות צעד חכם
שמבטיח לעצמך ולמשפחה שלך רווחה כלכלית אמיתית בעתיד,
ביטחון, שקט ואפשרות ליהנות, להגשים חלומות ולחיות את החיים!

וכל זה – בלי לשנות את רמת חייך הנוכחית כיום,
בלי לקחת סיכון גדול, בלי צורך בידע ובלי להשקיע זמן.

כל מי שהבין את זה מהר, כבר הצטרף.

מי שמבין לאט… יפספס. היצע הקרקעות למגורים בישראל
רק מצטמצם מיום ליום ומי שלא קופץ על הרכבת הזו עכשיו –
בקרוב כבר לא יוכל לעשות את זה. ככה זה, אבולוציה:
מי שמבין בזמן מה קורה סביבו ומגיב נכון – זוכה!
אז… לאיזו קבוצה אתה שייך?

נו, היית משקיע כמה דקות של שיחה
כדי לחסוך הרבה שנים של עבודה?

אז אם אתה טיפוס רציני ואמין מהסוג שמתאים למועדון שלנו,
צור קשר עכשיו ונכיר, ללא כל תשלום או התחייבות מצדך!

טלפון במשרד: 03-3722203

*
*

* שדות חובה

כל הזכויות שמורות לפרופרטים

קופירייטינג: יאיר ויס   עיצוב ומיתוג:

בניה: valhalla