רוצה לשמוע עוד?

  צור קשר

  נעים מאוד.

  אנחנו אייל שליסל וחיים ברטוב - מייסדי מועדון Properteam ושותפים בו ובכלל חברים טובים עוד מימי התואר, הרבה שנים לפני כל זה.

  כבר מזמן, ובמיוחד מאז שנת 2007 ואילך: הדיור מתייקר בקצב מטורף (ואתו כל יוקר המחיה) ומביא המון אנשים שאינם עשירים, פשוט להתייאש ולוותר מראש על החלומות שלהם.

  מצאנו את הדרך להפוך את הבעיה הזו להזדמנות. לאפשר לכל אותם אנשים – גם חברים שלנו וגם מי שבדרך להיות חברים שלנו – להיכנס אל המשחק הרווחי הזה שנקרא השקעות בנדל"ן. משחק שעד היום היה שמור רק למומחים ולעשירים. אחרי שבדקנו וניסינו בעצמנו השקעות נדל"ן שונות בארץ ובעולם, הבנו שהגיע הזמן לקחת את העניין ברצינות ולמסד את המועדון שלנו.

  החזון שלנו הוא שאתנו ובעזרתנו כולם – גם צעירים, גם חבר'ה שלא "שוחים בכסף", גם כאלה שלא מבינים בזה כלום, בקיצור ממש כולם – יוכלו להשקיע בנדל"ן בדיוק במידה שלהם, בלי לקפוץ מעל הפופיק ובלי להיכנס ללחצים. לייצר הכנסה נוספת שאולי לא תהפוך אותם למיליונרים אבל בהחלט תבטיח להם ולמשפחות שלהם איכות חיים וביטחון כלכלי בעתיד!

  החזון הזה מרגיש לנו משמעותי וחשוב מאין כמותו – במיוחד בתקופה כמו זו – והקמנו את המועדון על בסיסו מתוך המון אמונה והתלהבות שיש כאן משהו גדול. משהו שמסוגל לתת תקווה אמיתית להמון אנשים.

  חיים ברטוב, שותף-מייסד

  עו"ד מוסמך ובעל רישיון לתיווך מקרקעין ("איש של אנשים", כותב וגיטריסט חובב).

  אני בוגר שירות סדיר ביחידת "תלפיות" של חיל האוויר, מאחוריי כ-12 שנות פעילות מוצלחות כמתווך דירות וכשותף במשרד תיווך, במהלכן סגרתי מאות עסקאות. בהמשך הצטרפתי כשותף למשרד עו"ד אזרחי-מסחרי הממוקד בדיני מקרקעין וכיום אני מנכ"ל ובעלים של משרד לתיווך נדל"ן בירושלים. השילוב הזה הפך אותי למומחה בכל ההיבטים החוקיים, העסקיים, המנהליים והכלכליים של הנדל"ן. במקביל, אני פעיל וותיק בתנועה החברתית "התעוררות" למען עתיד העיר ירושלים.

  ירושלמי אסלי, רווק מבוקש + 0.

  אייל שליסל, שותף-מייסד

  עו"ד מוסמך ובעל רישיון לתיווך מקרקעין (וגם רישיון סקיפר בשביל הנשמה).

  אני בוגר שירות קבע ביחידת המחשוב של חיל המודיעין, ובעל ניסיון כמנהל תחום ומערך שירות טכנולוגי בחברת GlassHouse טכנולוגיות (כיום טלדור תקשורת), שבין לקוחותיה ארגונים מהגדולים והמשפיעים בארץ ובעולם. זה בנה אצלי שילוב של הבנה עסקית, תודעת שירות וחשיבה שיווקית והטמיע בי גישה יזמית ויכולת להניע אנשים ותהליכים. בנוסף אני מכהן כדירקטור חיצוני בחברה המנהלת קופות גמל ופנסיה.

  גר ברעננה, נשוי באושר + 3.

  כל הזכויות שמורות לפרופרטים

  קופירייטינג: יאיר ויס   עיצוב ומיתוג:

  בניה: valhalla