אודותינו

נעים מאוד, אנחנו אייל שליסל וחיים ברטוב – מייסדי מועדון Properteam ושותפים בו ובכלל חברים טובים עוד מימי התואר, הרבה שנים לפני כל זה.

כבר מזמן, ובמיוחד מאז שנת 2007 ואילך: הדיור מתייקר בקצב מטורף (ואתו כל יוקר המחיה) ומביא המון אנשים שאינם עשירים, פשוט להתייאש ולוותר מראש על החלומות שלהם.

מצאנו את הדרך להפוך את הבעיה הזו להזדמנות. לאפשר לכל אותם אנשים – גם חברים שלנו וגם מי שבדרך להיות חברים שלנו – להיכנס אל המשחק הרווחי הזה שנקרא השקעות בנדל"ן. משחק שעד היום היה שמור רק למומחים ולעשירים. אחרי שבדקנו וניסינו בעצמנו השקעות נדל"ן שונות בארץ ובעולם, הבנו שהגיע הזמן לקחת את העניין ברצינות ולמסד את המועדון שלנו.

החזון שלנו הוא שאתנו ובעזרתנו כולם – גם צעירים, גם חבר'ה שלא "שוחים בכסף", גם כאלה שלא מבינים בזה כלום, בקיצור ממש כולם – יוכלו להשקיע בנדל"ן בדיוק במידה שלהם, בלי לקפוץ מעל הפופיק ובלי להיכנס ללחצים. לייצר הכנסה נוספת שאולי לא תהפוך אותם למיליונרים אבל בהחלט תבטיח להם ולמשפחות שלהם איכות חיים וביטחון כלכלי בעתיד!

החזון הזה מרגיש לנו משמעותי וחשוב מאין כמותו – במיוחד בתקופה כמו זו – והקמנו את המועדון על בסיסו מתוך המון אמונה והתלהבות שיש כאן משהו גדול. משהו שמסוגל לתת תקווה אמיתית להמון אנשים.

הכירו את הצוות שלנו

הצוות שלנו עובד מסביב לשעון כדי לעמוד ביעדים ולספק את השירות המקצועי והמהיר ביותר

חיים ברטוב

שותף ומייסד

עו"ד מוסמך מומחה למקרקעין ובעל רישיון לתיווך, "איש של אנשים", גיטריסט ״קומזיצים״ כותב, מסייע לנוער בסיכון ובעיקר מלא אנרגיות.
בוגר שירות סדיר ביחידת "תלפיות" של חיל האוויר, מאחוריו כ-18 שנות פעילות מוצלחות בעולם הנדל״ן. התחיל כמתווך דירות בירושלים מיד אחרי השירות הצבאי בדרך סגר מאות עסקאות. בהמשך לאחר סיום לימודי המשפטים וההתמחות במקרקעין, הצטרף כשותף במשרד עו"ד אזרחי- מסחרי המתמחה בדיני תיכנון ובניה ובמקרקעין.

כיום, מלבד היותו שותף ומייסד של פרופרטים נדל"ן, משמש גם כמנכ"ל ובעלים של משרד תיווך נדל"ן ״בר נכסים״ הפעיל בערים רבות בישראל, מרצה באוניברסיטת תל אביב ובכמה מכללות לדיני תיכנון ובניה, מיסוי מקרקעין, יזמות והשקעות נדל״ן. השילוב של אלה והפרקטיקה ארוכת השנים מאפשרת לחיים להיות מומחה בכל ההיבטים המשפטיים, העסקיים, והכלכליים של תחום הנדל"ן וההשקעות בישראל.

ירושלמי במקור, מתגורר ברמת גן, נשוי + כלב

אייל שליסל

שותף ומייסד

עו"ד מוסמך ובעל רישיון לתיווך מקרקעין          (וגם בעל רישיון סקיפר ולומד לנגן על סקסופון בשביל הנשמה).

אייל חי את המדע של השקעות בקרקעות בסטטוס מתקדם. חבר בנציגויות בעסקאות השונות ושותף בהובלת תהליכי השבחה. מוביל את מערך השירות בחברה לשביעות רצונם המלאה של מאות לקוחותינו.

אייל הינו גם מגשר מוסמך, ומביא איתו לעסקים גישה אשר שמה דגש מיוחד על תהליכי בניית תיק השקעות המותאם אישית ללקוח תוך שיתוף פעולה הדוק עימו לאורך הדרך.

גר ברעננה, נשוי + 4.

רפאל שפירו

סמנכ״ל שיווק

בעידן עם בלי סוף הצעות שיווקיות, רפאל אחראי להנגיש את החזון של פרופרטים למשקיעים רלוונטיים. בסוף היום, הלקוח צריך לקבל את כל המידע הרלוונטי לעסקה בצורה קלה, פשוטה ותפורה למידותיו של הלקוח.

רפאל מביא איתו מקצועיות רבה, חשיבה יצירתית, ומסירות אין קץ להצלחה של כולנו. 

דניאל

מנהל סוכני מכירות

מעיין

עוזרת אישית ומנהלת מחלקת תיאום לקוחות​

פינת המספרים

כמה נתונים מעניינים עלינו:

1 +
לקוחות
100000000
היקף השקעות
1
שנות פעילות

צור קשר מהיר

מלא את הטופס ונציג מטעמנו
יצור עמך קשר בהקדם